integracja wielu usług w jednym sklepie internetowym

W dzisiejszych czasach o sukcesie sklepu internetowego może świadczyć kompleksowość usług świadczonych przez sklep, a także wielowymiarowa sprzedaż z wykorzystaniem różnych kanałów dystrybucji. Będąc właścicielem sklepu internetowego, niezbędne jest, by nie zamykać się jedynie na swój sklep, ale postawić na integrację z innymi serwisami, a także usługami, mającymi na celu znaczne ułatwienie procesu zakupu produktu przez klienta od porównania ceny aż po wysyłkę towaru. Wszystko to jest możliwe, wykorzystując profesjonalne oprogramowanie dla sklepu internetowego.

Integracja z innymi platformami sprzedażowymi oraz serwisami ogłoszeniowymi

Ograniczenie sprzedaży do sklepu internetowego powoduje niewykorzystanie potencjału, jaki może mieć produkt oferowany przez nas. Bez względu na to, jak dobrze zoptymalizujemy swój sklep internetowy pod względem pozycjonowania strony, wiele tracimy nie oferując swoich produktów na serwisach, które każdego dnia są odwiedzane przez miliony internautów. IdoSell Shop oferuje integrację swojego sklepu internetowego z najpopularniejszymi platformami ogłoszeniowymi w Polsce, jakimi są Allegro oraz Ebay. Dzięki temu znacznie zwiększymy zasięg swojej oferty. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia nam sprzedawanie swoim towarów na Amazon marketplace, które jest jednym z największych kanałów sprzedażowych w internecie.

Integracja z systemem płatności oraz wysyłki – zakup klienta od pierwszego do ostatniego kroku

O popularności sklepu internetowego świadczy też komfort wykonywania tam zakupów. Internauci lubią przeprowadzić cały proces zakupowy w jak najkrótszym czasie, wykonując przy tym jak najmniej czynności. Dlatego też, IdoSell Shop oferuje integrację sklepu internetowego z systemem błyskawicznych płatności, dzięki czemu klient odrazu będzie mógł zapłacić za zamówienie a my otrzymamy pieniądze natychmiast. Platforma umożliwia połączenie swojego sklepu wraz z największymi usługami kurierskimi na świecie jak DHL, DPD czy FedEx. Właściciel sklepu może samodzielnie wybrać preferowane usługi kurierskie z długiej listy dostępnych dostawców.

Integracja sklepu z porównywarką cenową

Obecnie e-handel w dużej mierze opiera się na korzystnych warunkach oraz porównaniu tego samego produktu w wielu miejscach w sieci. By ułatwić proces znalezienia najtańszego modelu, stworzono internetowe porównywarki cen, gdzie klienci mogą dodatkowo wyrażać swoje opinie o konkretnym produkcie. Integrując swój sklep z porównywarką cenową, możemy mieć pewność, że tysiące nowych klientów widząc najatrakcyjniejszą cenę danego produktu w naszym sklepie, na pewno złoży zamówienie właśnie u nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here